Adrianna Lima – jej niepowtarzalny styl

Mówiąc o brazylijskich modelach, nie sposób pominąć Adriany Lima. Ta atrakcyjna supermodelka o niepowtarzalnym stylu i uwodzicielskim wyglądzie osiągnęła szczyt sukcesu w swojej karierze modelki. Adriana Lima znana jest głównie jako anioł Victoria Secret i twarz kosmetyków Maybelline.

Kim jest Adriana Lima?

Ta olśniewająca kobieta została zauważona już jako nastolatka. Adriana przyznaje, że nigdy nie rozważała stania się modelką. To wszystko wydarzyło się niespodziewanie. Przyjaciółka Adriany chciała wziąć udział w konkursie na modelki i poprosiła o dołączenie do niej. Obie wysłały więc tam swoje zdjęcia i tak Adriana została dostrzeżona.

Zdobyła pierwsze miejsce w konkursie „Supermodel of Brazil”, kiedy miała zaledwie 15 lat, a następnie drugie miejsce w konkursie „Supermodel of the World”. Naprawdę wydaje się, że najlepsze rzeczy zdarzają się wtedy, gdy ludzie się ich nie spodziewają.

Następnie Adriana postanowiła przenieść się do Nowego Jorku i kontynuować tam swoją karierę modelki. W jednym z wywiadów słynna modelka opowiadała o tym, jak rozpoczęła swoją karierę w Nowym Jorku: Kiedy zobaczyłam wszystkie dziewczyny, pomyślałam: „Co tu robię? Te dziewczyny były tak piękne. Powiedziałam mamie: „Nie ma takiej możliwości, że wejdę do środka”. Ona odpowiedziała : „Nie, pójdziesz tam i dostaniesz tę pracę”. Byłam taka zdenerwowana, ale poszłam tam i dostałam tę pracę”. Adriana urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą!

Adriana – kariera supermodelki

A dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd mody. Adriana pojawia się na okładkach magazynów glamour i współpracuje z takimi sławami jak Christian Lacroix, Giorgio Armani, Ralph Lauren, Valentino i Fendi. Naprawdę trudno jest znaleźć ludzi, którzy jej nie rozpoznają!

Dlaczego jest tak znana? Jaki jest jej klucz do sukcesu?

Jej ambicja i wielkie pragnienie sławy. Opuściła wszystko i przeniosła się do innego miasta tylko dlatego, że wiedziała, czego chce. Jeśli chcesz zostać modelką, podążaj za radą Adriany: „Upewnij się, czego chcesz i bądź pewna siebie. Moda to nie tylko piękno, to pozytywne nastawienie”.