Bluzy z kapturem i bez – jak je stylizować?

Bluzy z kapturem: Każdy ma jedną, a wielu ma dwie lub więcej. Być może nosiłaś je z jeansami w takim czy innym ensamblu; chociaż wiesz, że wygląda to lepiej niż kaptur i spodnie, wiesz również, że muszą istnieć inne sposoby, aby Twoje wygodne i casualowe ubrania ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/bluzy mogłyby wyglądać na bardziej eleganckie.

bluzyJakie bluzy wybrać? Z suwakiem czy z krótkimi rękawami? Z kapturem czy bez? Jednokolorowe lub wzorzyste – to pierwszy krok w kierunku stworzenia spójnej wizji; ujawnienie opcji akcesoriów jest kolejnym. Od ubrań, poprzez biżuterię, po kapelusze i szaliki – czeka na Ciebie świat akcentów. Oczywiście, akcesoria są powszechnie dostępne, jednak kupowanie ich często wymaga wielu podróży do wielu sklepów.

Kapelusze, chusty, szaliki i paski – nic nie wzbogaca bluzy damskiej jak coś, co ma ożywiać strój. Jeśli twoja ulubiona bluza nie ma przedniej kieszeni, owinięcie jasnego pasa wokół stosunkowo gładkiej bluzy rozjaśni wygląd. Pasy są funkcjonalne, ale sprawdzają się zarówno w celu dodania formy jak i funkcji. Unikaj mieszania wzorów lub zakrycia zamków błyskawicznych, ponieważ ma to odwrotny efekt.

Być może najbardziej wszechstronnym i pierwszym dostrzeganym dodatkiem jest apaszka. Takie chustki dostępne są w różnych stylach, długościach, wzorach, materiałach i funkcjach; podczas gdy jednokolorowy szalik z dzianiny jest ciepły, może nie zawsze być odpowiednim narzędziem dla danego zadania. W tym celu opłaca się posiadać wiele apaszek i chustek w różnych kolorach. W połączeniu z prostą bluzą, jasna, wzorzysta apaszka tworzy bardziej modny i zabawny wygląd.

Wzornictwo, moda i opcje kolorystyczne współczesnej biżuterii są praktycznie nieograniczone. Oprócz złotego, diamentowego i srebrnego, kolczyki, naszyjniki, pierścienie, bransoletki, zegarki, broszki i inne dostępne są w tęczy kolorów. Niektóre wzory są smukłe i mądre, inne śmiałe i chropowate. Podczas gdy wybór biżuterii jest w dużej mierze kwestią gustu, ładny akcent dodany do bluz jest zawsze brany pod uwagę.

W zależności od okoliczności, elegancka bluza może wymagać bardziej stonowanej biżuterii, natomiast odważna odrobina koloru może być tym, czego naprawdę potrzebuje strój, aby świecić. Przy codziennym użytkowaniu, włączając w to kaptury i dżinsy, duże, jasne kolory podkreślają swobodną dawkę egzotyki. Pamiętaj jednak, że biżuteria nie kończy się na kolczykach; naszyjniki, pierścionki i bransoletki to inne codzienne ozdoby dla wielu kobiet. Często kupujący szukają skoordynowanych zestawów, aby naprawdę stworzyć dobry ensemble. Oczywiście duży, przyciągający wzrok pierścień może wystarczyć do ożywienia złotego kolczyka, cienkiego złotego łańcucha i bardziej eleganckiej bluzy z kapturem. Ponownie, w dużej mierze zależy to od Twojego osobistego poczucia stylu.