Koszule damskie na lato i rodzaje rękawów

Rękaw dolman to rękaw zwarty lub wąski na nadgarstku i szeroki na górze, gdzie jest przymocowany do koszuli – koszule damskie na lato często mają ten rodzaj rękawu. Takie rękawy można teraz znaleźć na lekkich, bawełnianych koszulkach, ale rękawy zazwyczaj w ogóle nie zwężają się i po prostu pozostają szerokie i błyszczące. Takie koszule damskie na lato z takimi rękawami stały się popularne, ponieważ były o wiele prostsze do uszycia niż rękawy, które muszą być przyszyte do korpusu koszuli, co możesz zobaczyć w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/koszule . Zamiast tego ciało i rękaw to tylko jeden kawałek tkaniny. Rękaw dolman jest znacznie szerszy i dłuższy niż standardowe rękawy damskich letnich koszula. W zależności od stylu koszuli, rękawy mogą być tak szerokie, że wyglądają jak skrzydła, mogą wyglądać bufiasto. Rękaw typu dolman nadaje kobietom wygląd nachylonych ramion, co minimalizuje wygląd talii.

Dopasowanie rękawów a koszule damskie na lato

koszule damskie na latoWszystkie koszulki dolmanowskie pasują różnie w zależności od stylu i rozmiaru rękawów. Zwróć szczególną uwagę na dopasowanie przed dokonaniem zakupu. Kobiety, które wybierają koszulę dolmanowską z bardzo szerokimi rękawami, mogą czasami przyciągnąć uwagę do górnej części ciała. Ze względu na swoją konstrukcję rękawy dolman są bardzo atrakcyjne. Kobiety z większymi ramionami nie muszą martwić się o zbyt ciasne rękawy. Nie należy jednak zbytnio zmniejszać rozmiaru, koszule damskie na lato powinny dobrze pasować do klatki piersiowej, brzuszka, i talii.

Objętość

Kobiety powinny określić jak duże powinne być ich rękawy. Bardzo popularnym trendem jest oversizowa koszula damska na lato z szerokimi rękawami. Niektórzy twierdzą, że to sprawia, że ciało wygląda bezkształtnie, podczas gdy inne kobiety zaklinają się na ten styl. Aby uniknąć uczucia nieforemności, należy sparować takie duże topy z obcisłymi dżinsami lub spódnicą ołówkiem. Kształtuje to ciało i nadaje mu smukły, elegancki wygląd.

Takie koszule damskie na lato nie powinny być parowane ze spódnicą maxi lub szerokimi spodniami, może to sprawić, że ciało będzie wyglądało na puszyste. Kobiety, które cieszą się komfortem luźno dopasowanych rękawów, ale nie szczególnie lubią zbyt rozległego wyglądu, powinny wybrać bardziej dopasowane koszule.

One reply to Koszule damskie na lato i rodzaje rękawów

  1. Pingback:

Comments are closed.