Mój pomysł na bomberkę!

Wiadomo że jak wygląd to różne ubrania. Jednym z moich pomysłów to wykorzystanie bomberki w dość nietypowy pomysł.

Co to znaczy? Że można je wrzucić nie tylko w luźny look ale też w miarę do eleganckich spotkań. Tylko dlatego że potraktuje to jako ciekawy dodatek i możliwość rozbicia trochę napięcia, jak napięcia na coś innego. Czy naszywki jakoś przeszkadzają? Nie, trochę nawet pomagają zainteresować skąd jest tak oryginalny, ciekawy wygląd. I nie to w pejoratywny sposób tylko w fajny i pozytywny. Odejście od normy z jednej strony pozwoli na lepsze zapamiętanie nas i doprowadzeniu do udanego spotkania z drugiej strony.

Moja bomberka z zoio i początek przygody.

Tylko dlatego że mi się spodobała zaczęłam myśleć nad kreatywnym rozwiązaniem do wykorzystania jej. I tak rozpoczęłam kombinowanie nad połączeniu jej w coś nieziemskiego. Zaczęłam od podstaw, czyli klasyczny zestaw koszulka+spodnie dodając do tego właśnie taką bomberkę. Później wymieniłam spodnie na spódnicę. I zaskoczenie, jejku jak to świetnie wygląda i jak świetnie się komponuje. Ogólnie mnóstwo ochów i achów. I później nastąpił kolejny przełom, postanowiłam  dodać tutaj coś z dodatków. Najpierw miałam problem nad ilością. I tak stopniowo dokładałam. Najpierw delikatnym makijaż z tylko lekkim podkreśleniem oczu i konturów. Później już było coraz lepiej.

Moja wielka przygoda.

Tyle już razy można usłyszeć o tylko podstawowych elementach, które fajnie wyglądają ale są po prostu nudne. A dlaczego wszystko ma się kręcić w okół typowych znanych elementach? Czasem warto trochę zaryzykować i skonstruować coś nietypowego. Wypatruj trendów i łącz je. Pamiętaj czasem warto zwariować czasem zachować sto procent powagi.

Dlatego jeśli możesz zawsze trzy razy przemyśl, niż raz stracić.