Pomysły na stylizacje dla puszystych pań

Wiele puszystych kobiet może mieć problemy ze znalezieniem ładnego ubrania do pracy. Muszą spędzać więcej czasu na zakupach, nawet kupując ubrania w sieci. Ich koszule wyglądają nietypowo i nieładnie, gdy są wciśnięte w spodnie, więc noszą je wyciągnięte, co nie wygląda profesjonalnie. Na bardziej rozłożystych paniach kardigany wyglądają na za małe, a swetry wciągane przez głowę zniszczą ci fryzurę.

Nie powinno być jednak żadnych ograniczeń co do noszenia spódnic. Możesz połączyć mini-spódniczkę z parą ciemnych legginsów lub nieprzezroczystych rajstop, abyś nie czuła, że odsłaniasz za dużo ciała. Możesz również nosić jasne kolory, takie jak czerwone spódniczki – czerwony jest potężnym kolorem i uczyni to twój ubiór idealnym do pracy na co dzień. Można nawet wybrać purpurowe lub szmaragdowozielone jeansy – są rzadkie, ale znajdziesz takie ubrania online.

Jeśli chcesz, dopasuj te ubrania przy pomocy żakietu lub wzorzystych kardiganów. Żywy wzór jest zabawny, ale nadal będzie nadawać się do noszenia na co dzień. Można nawet spróbować mieszania i dopasowywania stylów: formalna marynarka damska dopełniona jakimś ciekawym akcesorium – kolorowym naszyjnikiem, okularami przeciwsłonecznymi może być ciekawa. Takie niekonwencjonalne połączenie z pewnością przyciągnie uwagę.

Bardziej kształtne panie powinny podkreślać swoje krągłości – jeśli uważasz, że możesz podkreślić swoją talię, noś wydatny pas. Jeśli masz duży brzuch, unikaj tego. Wysokie zwężające się dżinsy dla kobiet są zawsze fajnym pomysłem do codziennego noszenia, ale dopasowane eleganckie swetry mogą również sprawdzić się w środowisku biurowym. Niższe ale krąglejsze panie nie powinny jednak być zakutane w za dużo materiału.

A co pasuje do takiej kolorowej sukienki? Ciekawym pomysłem na ubrania online jest kupienie skórzanej kurteczki. Należy dopasować kolor kurtki do spódniczki i spodni, tak by podkreślała ona twoją stylizację. To wspaniała stylizacja na chłodne wieczory wiosną i jesienią, a w czasie mroźnej zimy skórzana kurtka zastąpi ciepły sweter. Bardziej hojnie obdarzone przez naturę kobiety mogą zaakcentować swój biust, jeśli chcą, ale ostatnią rzeczą jaką pragną jest dodanie do biustu więcej przestrzeni. Lepiej przyciągnij większą uwagę do talii.

Mówi się, że prawdziwe kobiety mają krągłości. To nie do końca prawda. Prawdziwe kobiety są w różnych kształtach i rozmiarach, ale inteligentne kobiety wiedzą, co jest ich główną zaletą i potrafią podkreślić ją w swym outficie.