Moje przemyślenia o stylizacjach…

Nigdy tak naprawdę nie zastanawiałam się, jak mężczyźni podchodzą do mojego stylu w modzie. Nie chodzi o to, że nie szanowałam ich opinii. Myślę, że po prostu nie przypuszczałam, że mieli jakiekolwiek opinie na temat kobiecej mody. Nie wiedzą jakie są znane domy i marki mody, nie wiedzą jakie hurtownie online oferują nowe kiecki. Niedawno jednak rozmawiałam z moim chłopakiem o tych wszystkich amerykańskich filmach, które znamy z dzieciństwa. W komediach dla nastolatek zawsze jest taka scena, w której bierze się normalnie wyglądającą dziewczynę, przebiera się ją, robi się jej nowy makijaż, który ma przebudować ją jako osobę… i zawsze jest scena, kiedy nasza bohaterka schodzi po stopniach nosząc nowy makijaż i słodką sukienkę.

Naturalnie spytałam go, co on myśli o tym rodzaju filmów. I powiedział: „Taka dziewczyna przed przemianą wydaje mi się o wiele ładniejsza niż po.”

Więc zapytałam go, dlaczego czuje, że „Zoey Deschanel przed” jest bardziej atrakcyjna niż „po”. Na co on przypomniał mi, że kiedyś się spotkaliśmy. To było na koncercie i nie pamiętałam, aby przynieść kurtkę, a było wtedy bardzo zimno. Na szczęście dla nas miał na sobie dużą ciepłą bluzę. Była około pięciu rozmiarów za duża na mnie, więc mogłam się w niej zagrzebać i utrzymać ciepło… i odkąd powiedział: „chciał mieć oko na bluzę”, więc trzymał się blisko mnie i rozmawialiśmy całą noc. Nadal uważa, że wyglądam pięknie w starych, podniszczonych dżinsach i dużej bluzie, choć żadne hurtownie online (ani nawet https://sosimply.pl/) nie oferują odzieży w takim guście

hurtownie onlineBędę szczera, wyglądałabym śmiesznie w krótkiej, ciasnej sukience i wysokich obcasach. Nie jestem taką pięknością z okładki, żadne hurtownie online nie poproszą mnie o bycie modelką. Ale przynajmniej według mojego chłopaka, jestem ładna, kobieca dziewczyna, kiedy mam na sobie duże, przerośnięte ubrania.

Z kolejnej strony, stoi moja modna przyjaciółka Patrycja, która jest jakieś dwa razy mniejsza ode mnie z talią osy. Całe życie starała się być modna i nosić ciasne sukienki (poważnie, mogłaby wybić oko). Przypuszczam, że wszystkie dziewczyny mają swój indywidualny styl. Więc o co mi chodzi? Chcę wyglądać ładnie – ale są zdecydowanie takie dni, kiedy wiem, że wyglądam jak ziemniak.