Trendy mody w 2017 – czy nie zmieniają się za szybko?

Trendy mody zmieniają się wraz ze zmianami pór roku, więc w ciągu jednego roku przejdziemy od ciepłych futer do lekkiego aksamitu, od jasnych kolorów wiosny po ciemne marynarki zimowe i od jasnego czerwonego do wesołych kropek. I tak w tym sezonie być może nadszedł czas na zbadanie, jak dokładnie podchodzimy do kolorów, które nosimy. Może chcesz nosić widowiskowy, niesamowity płaszczyk, a może dzianinowy top, który zmiękczy twardą denimową kurtkę – ale uważaj. Możesz nie wiedzieć, że w tym sezonie modne są wysokie paski, które mogą znacząco zmienić twoją szafę!

Trendy mody w 2017 roku to klasyczna sukienka damska z kołnierzem, dobrze dopasowane spodnie lub po prostu sukienki damskie. Zeszłoroczne mody są teraz zupełnie bezużyteczne i przestarzałe, ale oczywiście nie oznacza to, że powinnyśmy spalić je w ognisku w parku, odśpiewując dziwne rytuały ku czci Gozera Gozeriana. Czasami trzeba tylko zaktualizować swój wygląd, wprowadzić drobne zmiany w sukni, i będziesz mogła znów ją nosić z dumą!

Na przykład można dodać dopasowany szal czy apaszkę do sukienki damskiej z ozdobnym kołnierzykiem, aby uzyskać wspaniały, przyciągający wzrok efekt. Warto zwrócić uwagę na topy, które możesz nosić do sukienki, takie jak ciepłe, rozmyte rodzaje odzieży wierzchnich, jak futro, skóra czy denim. W 2017 futro jest w modzie, zwłaszcza sztuczne! Futro będzie wyglądało świetnie, a zmiana na pewno jest dobra, więc zaktualizuj swoją szafę!

Nieoczekiwane i niespodziewane zjawisko w tegorocznej modzie, bardzo ekscytujące dla wszystkich kobiet to kurtki bomberki – działają świetnie jako płaszcze lub jako akcesoria, które dobrze pasują do podartych dżinsów z otworami lub sukienką – to bardzo wszechstronny ubiór, który jest ciepły i wygodny. To nie rewolucyjny nowy styl, ale oferuje wygodniejszy, prosty wygląd, bez wątpienia wzbogacający kobiecą modę. Może nawet działać z prostą damską sukienką, jeśli tylko podwiniesz rękawy. Wielu gwiazdy łączy kurtki bomberki z takimi sukienkami – z kolorowym szalikiem lub apaszką wyglądają oszałamiająco.